Atsiliepimai

Puikiai atliktos paslaugos. Darbų kokybė ir bendravimas su klientais aukščiausio lygio. Punktualumas ir greitis. Savo srities profas. Kokybė 10/10.

Andrius

Puikiai išvalytas visas butas. Labai rekomenduoju dėl paslaugumo, geranoriškumo, kruopštumo. Kainos ir darbo kokybės santykis yra būtent toks, koks ir turi būti. Ačiū labai!

Lina

Nuoširdus AČIŪ Andrejui už kruopščiai ir atsakingai atliktą darbą - šviesaus audinio sofos ir fotelio išvalymą. Baldai lyg nauji. Be papildomo atlygio dar išvalė kilimą ir pufą. Tikrai rekomenduoju šį meistrą.

Aldona

Nuoširdžiai rekomenduoju Andrejų! Mums atliko valymo darbus po nedidelio gaisro vonios kambaryje, buvo aprūkęs ir degėsiais pasidengęs visas sienų kampas. Išvalė greitai, kruopščiai, su visa reikiama chemija. Išvalė net mažiausias detales. Tuo pačiu metu papildomai paprašius dar išvalė ir apkalkėjusią virtuvės plautuvę, davė praktinių patarimų. Nuoširdus, darbštus, kruopštus ir atsakingas žmogus. Didžiausios rekomendacijos!

Barbora

Nuosirdus Aciu ! Kilimai kaip nauji. Itin kruopstus, ismanantis savo darba meistras. Demesingas kiekvienai detalei. Sekmes darbuose !

Ana

Wow pirmas mano zodis! Didziausios rekomendacijos! Malonus, kruopstus, atsakingas! Darba atliko labai profesionaliai ir greitai!

Laura

Super kokybės čiužinio, sofos, kilimų valymas. Išvalytos labai senos dėmės. Labai dėmesingas detalėms, paaiškina valymo procesą.

Laura

Andrej mums isvale dvi sofas ir duso kabina. Tiek procesas, tiek rezultatas labai dziugina, abi sofos ir duso kabinos kaip naujos, viena deme is sofos nenorejo issiplauti, tai po penktos parinktos chemijos deme pasisalino. Paruosiamieji darbai - pasiklotos pleveles, viskas aplink issiurbiama veliau isplaunama, auksciausio lygio. Viskas daroma su gera nuotaika ir nusiteikimu, laiko veltui negaistama. Visos demes suziurimos preciziskai. Zodziu esu labai patenkinta, drasiai rekomenduoju.

Kristina

Ačiū jums labai už nuostabų valymą! Profesionalus darbas, šis žmogus išvalė dėmes iš sofos, kurių kiti nesugebėjo išvalyt. Wow! Nereali kokybė už prieinamą kainą

Jurgita
Scroll to Top